PROCES REKRUTACJI

Dołącz do nas!

Jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną firmą produkcyjną, działającą w branży motoryzacyjnej. Do naszego zespołu szukamy ludzi, których cechuje:

  • zaangażowanie,
  • rzetelność,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i uczenia się,
  • silna motywacja i chęci do pracy.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania aplikacji przy pomocy przycisku “aplikuj”, w odpowiedzi na konkretną ofertę lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proces rekrutacji w naszej firmie przebiega następująco:

  1. Publikacja ogłoszenia.
  2. Analiza i selekcja nadesłanych aplikacji – wszystkie aplikacje poddawane są analizie pod kątem potrzeb firmy i wymagań zawartych w ogłoszeniu, w wyniku przeprowadzonej selekcji wybierani są kandydaci do kolejnego etapu.
  3. Rozmowa kwalifikacyjna – wybrani kandydaci otrzymują zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, której celem jest lepsze poznanie kandydata, jego motywacji i aspiracji zawodowych (ten etap może obejmować dwa lub trzy spotkania, zależnie od stanowiska).
  4. Złożenie oferty zatrudnienia – wybranemu kandydatowi składamy ofertę pracy, ustalamy wspólnie warunki i termin rozpoczęcia współpracy.
  5. Informacja zwrotna – dokładamy starań, aby każdy kandydat otrzymał od nas informację zwrotną, niezależnie czy oznacza ona przejście do kolejnego etapu, czy podziękowanie za udział w rekrutacji.