MONTAŻ WYCIĄGAREK

Jesteśmy dystrybutorem cenionych w świecie wyciągarek amerykańskiej firmy Ramsey Winch, które zdobyły także uznanie na rynku polskim, zarówno wśród właścicieli samochodów użytkowych, jak i miłośników terenowej jazdy, off-roadu i pokrewnych. Ponadto dystrybuujemy wyciągarki firm COME-UP, VIME, SUPERWINCH, WARRIOR WINCHES.

W odpowiedzi na szerokie zainteresowanie użytkowników, zarówno pojazdów ciężarowych, jak i terenowych, projektujemy oraz wykonujemy profesjonalne systemy montażowe na wszelkich pojazdach, takich jak: MAN, Mercedes, IVECO, Toyota, Nissan i innych. W naszym sklepie internetowym możecie znaleźć Państwo pełną gamę oferowanych wyciągarek, oraz innych akcesoriów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, która wykorzystuje swoją wiedzę, umiejętności i wieloletnie doświadczenie w montażu wyciągarek elektrycznych i hydraulicznych na pojazdach i zabudowach specjalnych.

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać najlepszą konfigurację systemu montażowego. Pracownicy firmy TEVOR wykorzystują swoją wiedzę, umiejętności i wieloletnie doświadczenie zarówno do montaży wyciągarek elektrycznych, jak i hydraulicznych na pojazdach specjalnych. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać płytę montażową pod indywidualne potrzeby klienta. W swojej ofercie posiadamy również gotowe płyty montażowe do wyciągarek marki RAMSEY WINCH.

Wyciągarki hydrauliczne
Przy montażu wyciągarki hydraulicznej bardzo łatwo o błąd, który może doprowadzić do uszkodzenia całej instalacji hydraulicznej, a tym samym do utraty gwarancji. Montaż wyciągarek w firmie TEVOR Sp. z o.o. daje pewność fachowo wykonanej usługi, która pozwoli na długotrwałą i bezproblemową eksploatację wyciągarki, jak i wszystkich urządzeń zamontowanych na podwoziu i napędzanych hydraulicznie np. żuraw, podnośnik.

Wyciągarki elektryczne
Montaż wyciągarki elektrycznej jest mniej skomplikowany. Czasem wymaga jednak zmiany w instalacji elektrycznej auta np. wymiany alternatora na wydajniejszy oraz akumulatora o większej pojemności. Jedną z podstawowych zasad, którą należy kierować się przy zakupie wyciągarki elektrycznej jest odpowiedni dobór sprzętu poprzez uwzględnienie późniejszego zastosowania, a także parametrów, z których najważniejszy to siła uciągu. Zlecenie montażu firmie TEVOR Sp. z o.o. gwarantuje odpowiedni dobór wyciągarki, jej fachowy montaż oraz bezproblemową eksploatację.

W celu uzyskania szczegółowej informacji, oraz prawidłowego doboru, prosimy o kontakt z naszym działem logistyki.

Kontakt:

Mariusz Bartosik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
0048 606 827 825